خطوط مجازی

چون این اپراتور مدت حضور کمتری نسبت به دیگر رقبا دارد به همین دلیل برای جذب مشتری خطوط و پرایس ارزانتری ارائه میدهد
هر دو شماره فوق از طرف مخابرات به اپراتور های مختلف تخصیص داده شده اند ، بنابراین تفاوت اول این خطوط در اپراتور ارائه کننده آنهاست.
از نظر سرعت تفاوت چندانی بین خطوط نیست ولی در کل کیفیت خطوط 2000 از سایر خطوط بیشتر بوده و تعرفه خرید خطوط نیز نسبت به خطوط 3000 بالاتر است، در خطوط 2000 هزینه ی آن دسته از پیامکهایی که به مقصد نمی رسد به حساب کاربر باز خواهد گشت و تنها به ازای پیام های رسیده به گوشی از حساب کاربر شارژ کسر خواهد کرد.
از نظر سیاست فروش اپراتور 2000 اجازه انتخاب شماره به دلخواه را میدهند ولی در اپراتور 3000 فقط میتوانید 6 شماره آخر را انتخاب نمایید.
در خطوط 2000 و 3000 برای مشترکینی که کد به گوشی خود وارد کرده اند پیام تبلیغاتی از خطوط 2000 و 3000 برایشان ارسال نمی شود برای رفع این مورد مشترک کافیست از خطوط همراه اول عدد 2 را به شماره 8999 ارسال نموده و برای خطوط ایرانسل عدد 1 را به 5005 ارسال فرمایید.
خیر. خطوط اشتراکی شماره هایی هستند که به صورت اختصاصی توسط ما خریداری شده و برای ارسال های انبوه و تبلیغاتی به چندین کاربر تخصیص داده و به اشتراک گذاشته شده است.
مهم ترین دلیل سرعت هر کدام از اپراتور ها بستگی به ترافیک ارسال دارد ولی انچه که قابل به ذکر است اپراتور 2000 با گزارش قویتری نسبت به دیگر اپراتورها قابل اعتماد تر است زیرا از سرورهای بیشتر و قویتری استفاده میکند قیمت خط و پرایس اس ام اس ها نیز گران تر است.

سامانه پیامکی سیمرغ با ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی از پنل پیامک رایگان و ارسال پیام صوتی تبلیغات نوین ارائه میدهد

مجموعه خدمات شرکت سیمرغ در یک نگاه

مجموعه خدمات شرکت سیمرغ در یک نگاه