تبلیغات پیامکی...!!؟؟


در عصر حاضر، درمیان وسایل ارتباطی، موبایل با انسان پیوند نزدیکتری برقرار کرده بطوری که درتمام طول روز این وسیله را با خودمان به همراه داریم و خیلی از مردم حتی چند دقیقه هم بدون موبایلشان سپری نمی کنند.اگر بهترین وسیله ی اطلاع رسانی تلفن همراه باشد پس بدون شک بهترین روش تبلیغاتی و بازاریابی، تبلیغات پیامکی است.

مزایای تبلیغات پیامکی:

کم هزینه و مقرون به صرفه: تا چندسال قبل فقط شرکت های معدودی پنل ارسال پیام کوتاه انبوه و با هزینه های بسیار بالا در اختیار مردم قرار میدادند و افراد خاصی میتوانستند این سامانه پیامکی و ابزاز قدرتمند برای ارسال پیامک تبلیغاتی را تهیه کنند اما امروزه هر شخص میتواند براحتی و با هزینه بسیار کم (حتی رایگان) یک پنل پیامکی تهیه کرده و شروع به تبلیغات کار خود در سطح کشور به تفکیک استان , محله ،خیابان، جنسیت، اصناف و یا شماره های همراه اول و ایرانسل کند.

علاوه بر خود پنل پیامکی بلکه ارسال پیامک هم بسیار ارزان است و شما با هزینه 100ریال برای هر پیامک، میتوانید از تمام امکانات سامانه پیامکی استفاده کنید.آیا تبلیغاتی قدرتمندتر و هدفمندتر به ارزانی این روش سراغ دارید؟

ارتباط مستقیم با مخاطب: از دیرباز بازاریابی مستقیم بهترین شیوه برای فروش محصولات، خدمات و ارتباط با مشتری بوده است، درحال حاضر پیامک جزء بهترین روش ها برای ارتباط با مشتریان فعلی و ایجاد مشتریان بالقوه می باشد، زیرا همه افرادی که مشتریان شما هستند و یا به صورت بالقوه می توانند مشتری شما شوند، به تلفن همراه دسترسی دارند. سامانه پیامکی سیمرغ اس ام اس به شما این امکان را می دهد که با سادگی ارتباط موثری را با مشتریان خود برقرار کنید. به این ترتیب، بدون شک بازاریابی پیامکی یکی از بهترین راهکار‌ها برای ارتباط با مشتریان یک کسب و کار است.

اطمینان از خوانده شدن پیامک:  افراد موبایل را یک وسیله بسیار شخصی قلمداد میکنند و مرتبا گوشی خود را چک می‌کنند، بنابراین به احتمال بسیار زیاد پیام شما در مدت کوتاهی خوانده خواهد شد. آمار جهانی نشان می‌دهد که حدود ۹۵% پیامک‌ها توسط دریافت‌کنندگان باز می‌شوند. بنابراین با ارسال پیامک انبوه شما مطمئن هستید که پیام شما توسط مشتریان دریافت و خوانده می­شود.

رسیدن پیام به مشتری در همان لحظه: پیامک در لحظه ارسال و دریافت می‌گردد، به این ترتیب شما می‌توانید اخبار و پیشنهادات فوری خود را از طریق پیامک به مشتریان ارسال کنید. طبق آمارهای گرفته شده ، بیشتر پیامک‌ها تا چند دقیقه بعد از دریافت توسط مخاطب باز می‌شوند و این یعنی پیام کوتاه بهترین روش برای انتقال پیام‌ها در لحظه است.

واکنش بهتر مشتریان نسبت به پیامک:  پیام کوتاه یک روش مناسب برای ارتباط و ترغیب مشتریان است. هنوز افراد بسیار زیادی هستند که از اینترنت استفاده نمی‌کنند. اما همه موبایل دارند و آنقدر وقت دارند که به یک پیامک ساده پاسخ دهند. شما می‌توانید در پیام کوتاه خود از مشتریان چیزهای مختلفی بخواهید و مطمئن باشید که این پیام شما بازخورد خوبی دارد.

روشی آسان: ارسال پیام کوتاه بسیارآسان است.  وارد حساب کاربری خود می‌شوید، پیام خود را می‌نویسید، شماره یا گروه ‌های دریافت‌کنندگان را وارد یا انتخاب می‌کنید و با کلیک برروی یک دکمه، پیام شما برای هزاران نفر ارسال می­شود. پیامک یکی از ساده‌ترین راهکار‌های تبلیغاتی است و استفاده از سامانۀ ارسال پیام کوتاه را به راحتی می­توان فرا گرفت.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، ارسال از روی نقشه، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.comبرچسب ها: بازاریابی پیامکی سامانه پیامکی سیمرغ تبلیغات پیامکی ارسال انبوه ارسال جنسیت