زمان و محتوای پیام تبلیغاتی


بهترین زمان برای ارسال پیامک تبلیغاتی

همیشه به خاطر داشته باشید که به هیچ وجه ” قبل از ساعت ۹ صبح و بعد از ساعت ۹ شب پیامک ارسال نکنید ” ، بهترین حالت برای ارسال پیامک مشخص کردن یک روز است. همیشه در ان زمان و روز پیامک را ارسال کنید. یعنی یک هفته ساعت ۹:۱۵ دقیقه ارسال نکنید و در هفته بعدی ساعت ۱۵:۳۰ ، بهتر است هر هفته در روز مشخص ساعت ۱۱ ارسال گردد. برای این موضوع نیز میتوانید از امکان ارسال پیامک زمانبندی استفاده کنید .

تنظیم ساعت و تاریخ انقضا برای پیامک

در صورتی که میخواهید پیامک ارسالی از سوی شما فوری به نظر برسد ، باید برای پیامک خود تاریخ انقضا قرار بدهید . منظور از تاریخ انقضا این است که به مشتریان خود مهلت خرید بدهید و انها را اگاه بسازید که این پیشنهاد ویژه تا تاریخ مقرر امکان پذیر است .

قراردادن تخفیفات و پیشنهادات

اینک میخواهیم از حاشیه کمی فاصله بگیریم و برویم سر اصل مطلب، پیامک بیشتر برای ارائه تخفیف و جذب مشتری بیشتر ارسال میگردد. درست است؟ اگر مخاطبین از پیشنهاد های شما که از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی به دستشان رسیده استفاده نکنند پس چرا خودتان را اذیت میکنید. اگر تخفیفی ارائه نشود شما سرمایه خود را از دست داده اید بعلاوه وقت مشتری را نیز گرفته اید. اگر میخواهید در این زمینه موفق بشوید . بهتر است تخفیفات مناسبی را در نظر بگیرید.

دریافت اطلاعات از مشتری

سعی کنید در متن پیامک مشتری خود را راغب به پاسخ کنید چرا که می توانید از این طریق شماره موبایل های مشتریان راغب را دخیره کنید و یک بانک شماره مشتریان برای خود بسازید و در دوره های مناسب به این افراد بابت تخفیفات آینده اطلاع رسانی کنید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه و حرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

تصورات غلط بازاریابی محتوایی

طراحی متن پیامک تبلیغاتی

میزان تاثیرگذاری پیام کوتاه از دیگر روش های تبلیغاتی

روش های نوین تبلیغات

جذب مشتری با پیامک تبلیغاتی

خلق پیامک موفق

شوخ طبعی در بازاریابی پیامکی

اعتبار شما محتوای پیام شماستبرچسب ها: محتوای پیام تبلیغاتی زمان پیام تبلیغاتی بهترین زمان ارسال پیامک زمان ارسال پیامک ارسال پیامک تبلیغاتی ارسال پیامک زمانبندی ارسال زمانبندی بازاریابی محتوایی متن پیامک تبلیغاتی بازاریابی پیامکی تبلیغات پیامکی پیام تبلیغاتی اس ام اس تبلیغاتی بانک شماره کشور