تصورات اشتباه درباره ی بازاریابی پیامکی


امروزه اکثر تجارتها از بازاریابی پیامکی بعنوان یک استراتژی یاد می کنند و نمی توانند بدون آن به مسیر خود ادامه دهند. با توجه به اینکه اس ام اس به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرد ، هر روز می توان به روش های جدیدی دست پیدا کرد که شرکت ها و تجارت ها با استفاده از آن قادر به ارتقای خدمات خود خواهند بود. اما در این میان تصورات اشتباه درباره ی بازاریابی پیامکی وجو دارد که ما دراینجا به آنها می پردازیم؛

اس ام اس ها خوانده نمی شوند

یکی از بزرگترین تصورات اشتباه که بسیار هم رایج شده همین امر است. در حقیقت باید گفت که این مساله کاملاً برعکس می باشد. چند بار برای خودتان این اتفاق افتاده است که پیام های دریافتیتان را نخوانید؟ بنابراین می توان اطمینان تقریباً کامل داشت که این روش از اطلاع رسانی بسیار دقیق و قابل اعتماد است.

ارتباط لازم با اس ام اس برقرار نمی شود

این روز ها هر فردی به صورت دائم موبایل خود را در دست دارد. در حقیقت یکی از شخصی ترین شیوه های برقراری ارتباط با مخاطب همین روش می باشد. البته این موضوع تا حد زیادی بسته به نوع کمپین پیامکی شما و نحوه برقراری ارتباطتان با مخاطب دارد. شما به راحتی قادر هستید با ارسال پیامک های صمیمی (برای مثال عنوان اسم مخاطب در متن پیامک) با وی ارتباطی فردی و مستقیم برقرار نمایید.

اس ام اس انبوه برای هرکسب و کاری مقرون به صرفه نیست

این تفکر نیز کاملاً اشتباه می باشد. این روش در واقع یکی از مقرون به صرفه ترین شیوه های ارتباط با مشتری و تبلیغات می باشد و در صورتی که به شکل صحیح مورد استفاده قرار گیرد می تواند تاثیر بسیار مناسبی بر پیشرفت و ارتقای روابط مشتری داشته باشد.

شبکه های اجتماعی جای اس ام اس را گرفته اند

شبکه های اجتماعی مزیت های خاص خود را دارد که از آن ها می توان به رایگان بودن این روش اشاره کرد. شما می توانید در کنار بازاریابی پیامکی از این شیوه به خوبی بهره ببرید. اما نمی تواند جایگزینی برای پیامک باشد. شبکه های اجتماعی اغلب به اینترنت نیازمند هستند و همه افراد به صورت دائمی نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند. اما پیامک تنها نیازمند آن است که فرد موبایل خود را در دست داشته باشد. 

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبط

اشتباهات بزرگ در بازاریابی پیامکی

قانون اصلی بازاریابی پیامکی

نباید های بازاریابی پیامکی در کسب و کار

تعیین اهدافی که با بازاریابی پیامکی به آن خواهیم رسیدبرچسب ها: تصورات اشتباه درباره ی بازاریابی پیامکی بازاریابی پیامکی انواع ارسال در سامانه پیامکی ارسال در سامانه ارسال پیامک پنل کاربری سامانه پیامکی ویژه کاندیدای انتخاباتی تبلیغات پیامکی بانک کامل شماره ارسال پیامک انبوه ارسال کدپستی تبلیغات انتخاباتی خط اختصاصی رایگان مشتریان پیامکی پنل پیامک رایگان نظرسنجی پیامکی سامانه پیامکی تبلیغات