اشتباهات بزرگ در بازاریابی پیامکی


بازاریابی پیامکی دارای استراتژی هایی است که در صورت رعایت آنها می تواند میزان موفقیت شما را در امر کسب و کار افزایش دهد. البته همانطور که رعایت اصول و استراتژی های پیامکی میزان موفقیت شما را بالا می برد؛ عدم آگاهی و رعایت نکردن اصول بازاریابی پیامکی از جمله اشتباهات بزرگی هستند که می توانند شما را دچار شکست کرده و عامل عدم موفقیت شما شوند. از جمله مواردی که می تواند باعث شکست شما شود نداشتن راهی جهت ارتباط مشتری با شما می باشد. همیشه برای مشتریان خود ادرس و یا وبسایت و یا شماره تلفن و ... را در نظر داشته باشید که بتوانند با شما در ارتباط باشند.   فراموش نکنید قبل از ارسال پیام های خود آن ها را بر اساس محتوا و املای نوشتاری و صحت اطلاعات منتقل شده بررسی کنید. سعی کنید مخاطبین خود را به گروه های مشابه و نزدیک به هم تقسیم کنید و پیام های مربوط به همان گروه را برایشان ارسال کنید. یکی دیگر از نکاتی که ملزم به رعایت آن هستید پرهیز به ارسال مجدد پیامک ها در یک بازه زمانی کوتاه می باشد این امر سبب می شود مشتریان شما کلافه شوند و تاثیر منفی بر کسب و کار شما می گذارد. در صورت رعایت این نکات شما می توانید از ضررهایی که باعث از بین رفتن موفقیت شما می شود در امان باشید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: اشتباهات بزرگ در بازاریابی پیامکی اشتباهات بازاریابی پیامکی بازاریابی پیامکی ارسال پیام صوتی بانک مشاغل کشور پنل پیامکی خبرنامه پیامکی بهترین سامانه پیام کوتاه سامانه پیامکی خدمات پیام کوتاه سامانه پیامک رایگان ارسال کدپستی پنل پیامک انتخاباتی ارسال پیام انبوه ارسال انبوه سامانه پیامکی پنل پیامک رایگان ارسال انبوه پیامک بهترین سامانه پیام کوتاه ارسال پیام های کوتاه بانک مشاغل ارسال پیام صوتی تبلیغات پیامکی