خدمات نوین که سیمرغ اس ام اس ارائه میدهد


سامانه پیامکیپایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی دارای ارسال کشوری شهر واستان، ارسال ایرانسل، ارسال همراه اول، ارسال کد پستی، ارسال جنسیت، ارسال رده سنی، بانک شماره و بانک مشاغل وهمچنین  سامانه رایگان ارسال پیام کوتاه که تمام قابلیت های فوق را دارا می باشد.

 

صوتی: پیامک صوتی مطمئن ترین و سریع ترین روش برای اطلاع رسانی است، فقط با 60 تومان یک دقیقه پیام صوتی تبلیغاتی ارسال کنید. درابتدای ارسال پیام می توانید مشخص کنید درصورت عدم پاسخگویی مخاطب، پیام شما از 1 الی چند بار در چه فواصل زمانی تکرار شود و در نهایت در صورت عدم پاسخگویی نهایی مبلغ به حساب کاربری شما عودت داده می شود.

ارسال پیام انبوه: ارسال پیام انبوه سیمرغ این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده تا با استفاده از آن بدون نیاز به خرید سیستم پیام کوتاه و با عضویت رایگان، اس ام اس های تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود را در مناسبتهای مختلف و با استفاده از ابزارهای گوناگونی که در ادامه توضیح داده شده ارسال کنید.

شرایط ارسال پیام انبوه سیمرغ بدین صورت میباشد که شما نیاز به خریداری و دریافت پنل ندارید تنها با خریداری بسته های شارژ به ازای هر بار سفارش دستمزد پیام های ارسالی را پرداخت می کنید.

دفتر کار مجازی: با استفاده از امکانات فناوری اطلاعات می توان بدون محدودیت در موقعیت فیزیکی و مکان جغرافیایی به انجام امور تجاری پرداخت و زیرساختی که بدون نیاز به نرم افزار، سخت افزار، سیمکشی و یا حتی خرید خط تلفن در تهران، کلیه امکانات و تجهیزات ارتباطی و اطلاعاتی را همانند سازمانهای بزرگ برای شما فراهم می نماید.

شما با در اختیار داشتن دفتر کار مجازی می توانید بدون نیاز به نیـروی کادر دفتری ، دسترسی همیشگی به سازمان در همه وقت و همه جا و بدون نیاز به سرمایه گذاری بالا جهت راه اندازی خطوط به مجهز کردن محل کسب و کار و بروز بودن امکانات ارتباطی و مخابراتی دفتر خود بپردازید.

طراحی سایت : سفارش طراحی سایت با مدیریت محتوای اختصاصی به زبان php به دو صورت استاتیک و داینامیک از دیگر خدمات شرکت سیمرغ می باشد.

برای نمونه طراحی سایت سازمان نظام مهندسی ساختمانی استان گلستان، آموزشگاه آموزش از راه دور دانش آفزایان، آتش نشانی شهرداری وخدمات ایمنی گرگان، مهندسین مشاور شالوده خاک، شرکت شالوده فولاد آسیا و .... توسط گروه سیمرغ انجام گرفته است.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربریو نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.comبرچسب ها: خدمات نوین که سیمرغ اس ام اس ارائه میدهد سامانه پیامکی خدمات نوین سیمرغ اس ام اس پایین ترین تعرفه پنل های کاربری و نمایندگی بانک شماره سامانه رایگان ارسال پیام کوتاه پیامک صوتی ارسال پیام انبوه سیمرغ اس ام اس های تبلیغاتی خریداری و دریافت پنل دفتر کار مجازی طراحی سایت تبلیغات پیامکی گروه سیمرغ